Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Kraków - Ojców - Wieliczka

Małopolska
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 3 dni

Zwiedzanie i wypoczynek

 

 

Kod oferty:  2297

Cena od 700 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Poznajcie naszą niezwykłą ofertę wycieczki szkolnej, która zapewni Waszym uczniom niezapomniane doświadczenia i naukę poprzez przygodę!

Nasza trasa wiedzie przez trzy magiczne miejsca: Kraków, Ojców i Wieliczkę. To prawdziwa podróż od historii i kultury do przyrody i eksploracji.

W Krakowie uczniowie będą mogli spacerować po urokliwych uliczkach Starego Miasta, odkrywać fascynującą historię na Wawelu i zwiedzać jedno z największych skarbów Polski - Kopalnię Soli Wieliczka!

W Ojcowie, malowniczym skalistym Parku Krajobrazowym, czeka na nich niesamowite odkrywanie tajemnic natury. Będą mogli podziwiać formacje skalne, wspiąć się na Góry Ojcowskie i spędzić czas na świeżym powietrzu.

To niepowtarzalna okazja dla Waszych uczniów, by poszerzyć swoją wiedzę, rozwijać umiejętności społeczne oraz przeżywać niesamowite przygody!

 

 

Program ramowy

DZIEŃ 1

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Krakowa – spotkanie z przewodnikiem miejskim. Zwiedzanie Krakowa rozpoczniemy od Rynku Głównego, gdzie zobaczymy m.in. ponad 800-letni Kościół Mariacki, gotycką wieżę ratuszową  oraz przepiękne krakowskie kamienice. Odwiedzimy też Wawel i słynną wawelską Katedrę oraz  groby królewskie. Nie zapomnimy też o najsłynniejszym dzwonie w Polsce, mowa oczywiście o dzwonie Zygmunta. Tuż nieopodal - Smocza Jama ze Smokiem Wawelskim

Na drugą część dnia proponujemy w zależności od zainteresowania i wieku uczestników lub czas do dyspozycji grupy.: Przejście na krakowski Kazimierz, oraz  wizyta w jednym z wyjątkowych krakowskich muzeów. Fabryka „Emalia” Oskara Schindlera, miejsce to kojarzyć może się z filmem autorstwa Stevena Spielberga „Lista Schindlera”, który przedstawia losy ówczesnego właściciela fabryki oraz ludności żydowskiej w okresie II wojny światowej. Zamiennie Żywe Muzeum Obwarzanka z warsztatami .

Przejazd na nocleg, kolacja.

DZIEŃ 2

Śniadanie, przejazd do  Ojcowskiego Parku Narodowego – pomimo swoich niedużych rozmiarów zachwyca wspaniałością flory i fauny. Spacer z przewodnikiem  wzdłuż Doliny Prądnika, do legendarnej Jaskini Łokietka i/lub Jaskini Ciemna, Maczuga Herkulesa oraz zamek w Pieskowej Skale ( dziedziniec ) . Przejazd na obiadokolacje i nocleg.

 

DZIEŃ 3

Śniadanie , przejazd do Wieliczki – zwiedzanie Kopalni Soli . Wyjazd do domu

 

 

CENA PRZY MIN 45 OSOBACH PŁATNYCH + 3 opiekunów : 700 PLN/OS

 

 ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • Transport autokarem klasy lux
  • Zakwaterowanie w obiekcie turystycznym ( hotel turystyczny , hostel, pensjonat )
  • 2 x śniadanie
  • 2 x obiadokolacja
  • 2 x przewodnik miejski – tura ( ojcowski PN oraz Kraków )
  • Opieka pilota
  • Ubezpieczenie NNW
  • TFG ( turystyczny fundusz gwarancyjny )

 

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, orientacyjne koszty: Wieliczka (szkoła podstawowa: 32 zł/os. styczeń–kwiecień, październik–grudzień, 35 zł/os. maj–wrzesień; szkoły średnie: 59 zł/os. styczeń–kwiecień, październik–grudzień, 69 zł/os. maj–wrzesień), Kościół Mariacki (8 zł/os.), Wawel – katedra (15 zł/os.), Smocza Jama (8 zł/os.), fabryka Schindlera (28 zł/os.) lub Żywe Muzeum Obwarzanka (20 zł/os.) ruiny zamku Ojców (11 zł/os.), Pieskowa Skała – dziedziniec (10 zł/os.).

Zestawy słuchawkowe : 15 PLN / osobę

 

 

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Opinie o ofercie

Krystyna

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram