Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

KAZIMIERZ – LUBLIN – ZAMOŚĆ

Kazimierz Dolny
Transport Autokarem
Wycieczka szkolna -  3 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

Kod oferty:  2230

Cena od 450 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Jeśli interesujesz się historią i kulturą Polski, trzydniowa wycieczka szkolna do Kazimierza, Lublina i Zamościa jest dla Ciebie idealnym wyborem! Podczas tej wycieczki będziesz miał okazję zobaczyć piękne zabytki, takie jak Wawel, Zamek Królewski w Lublinie, czy zabytkowe kamienice i katedry w Zamościu. Będziesz miał również okazję poznać historię tych miast oraz ich kulturę i tradycje. To idealna okazja, aby odkryć piękno polskiej historii i zacząć odkrywać tajemnice naszego kraju. Nie przegap szansy na fascynującą przygodę w gronie swoich szkolnych kolegów!

 

 

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień – zbiórka w godzinach porannych w ustalonym miejscu z klientem. Przejazd do Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie z pilotem: Rynek, Kamienica Celejowska, Kamienica pod św. Mikołajem i Krzysztofem, kościół Farny, Góra Trzech Krzyży, ruiny zamku. W godzinach wieczornych proponujemy rejs po Wiśle. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień – śniadanie. przejazd do Lublina. Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym: Stare Miasto, Brama Krakowska, Zamek Lubelski, Krakowskie Przedmieście, wzgórze Czwartek – panorama miasta. Następnie przejście do obozu na Majdanku. Po południu proponujemy zwiedzanie skansenu Wsi Lubelskiej i zapoznanie się z tamtejsza architekturą. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie. przejazd do Zamościa – polskiej perły renesansu. Wielki rynek z Ratuszem i ormiańskimi kamienicami, Katedra, Zamek Zamoyskich. Czas wolny. Powrót w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE :

  • Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard
  • Wszystkie opłaty drogowe parkingowe, autostrady
  • Opieka pilota na całej trasie wycieczki
  • Zakwaterowanie w hostelu lub schronisku młodzieżowym
  • 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja
  • 1 x tura z przewodnikiem lokalnym w Lublinie
  • Ubezpieczenie NNW– TU Signal Iduna
  • 1 opiekun na 15 uczestników płacących - gratis
  • VAT

Świadczenia dodatkowo płatne: wstępy do ustalenia z kierownikiem grupy

 

Cena  jest orientacyjna , kalkulowana przy min 45 osobach pełnopłatnych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram