Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Kamieniec – Złoty Stok – Kłodzko

Dolny Śląsk
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 3 dni

Zwiedzanie i wypoczynek

 

 

Kod oferty:  2301

Cena od 690 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Odkryjcie tajemnice przeszłości w niezwykłym miejscu! Nasza szkolna wycieczka do Kamieńca, Złotego Stoku i Kłodzka to niezapomniana przygoda, która rozwinie wyobraźnię każdego uczestnika.

Zapraszamy Was do odkrywania historii, zwiedzania zamku i eksploracji tajemniczych podziemi. Razem z naszym doświadczonym przewodnikiem, poznacie fascynujące legendy i opowieści o dawnych mieszkańcach tego miejsca.

Wycieczka obejmuje również liczne atrakcje rekreacyjne. Przygotujcie się na mnóstwo emocji i niezapomniane wspomnienia!

 

Program ramowy

 

DZIEŃ 1

Wyjazd. Przejazd do Kamieńca Ząbkowickiego gdzie zwiedzimy z przewodnikiem Pałac Marianny Orańskiej –  w czasach swojej świetności – najpiękniejszy Pałac na Dolnym Śląsku – 4 wieże, 102 pokoje i ogromny taras o powierzchni 800 metrów kwadratowych. Od frontu ogrody tarasowe w stylu renesansowym z 6 poziomami o wysokości ponad 30 metrów. Przejazd na miejsce zakwaterowania. Obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 2

 Śniadanie, przejedziemy do ZŁOTEGO STOKU – zwiedzanie Kopalni Złota. Zapoznanie się z Podziemną Trasą Turystyczną. Na koniec wyjazd na powierzchnię podziemnym pomarańczowym tramwajem. Obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 3

śniadanie, przejazd do Kłodzka i zwiedzanie Twierdzy Kłodzkiej z labiryntami. Jest to jeden  z najciekawszych obiektów militarnych w Europie. Obecnie twierdza w części udostępniona dla zwiedzających, stanowi jedną  z głównych atrakcji turystycznych Kłodzka z jej pomostu widokowego roztacza się wspaniały widok na miasto i okolice – widok sięga aż po otaczające Kotlinę Kłodzką góry. Jest możliwość zorganizowania obiadu (zupa, danie główne, napój). Powrót w godzinach wieczornych.

 

Cena przy 45 osobach płatnych + 3 opiekunów: od 690  PLN/os + wstępy

 

 

 ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • Transport autokarem klasy LUX
  • Opłaty drogowe, parkingowe
  • 2x nocleg w ośrodku, pensjonacie z łazienkami
  • Wyżywienie : 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja
  • Ubezpieczenie NNW
  • Opieka pilota
  • VAT
  • TFG i TFP

 

ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE:

 

Przykładowe , szacunkowe wstępy – do ustalenia z kierownikiem wyjazdu : Pałac Marianny Orańskiej ok. 20 pln, Złoty stok ok 60 zł ( kopalnia, sztolnia i stara osada górnicza ) , Twierdza Kłodzka Koszt biletu dla grup szkolnych wynosi: część górna + korytarze kontrminowe (40 zł/os)

 

 

 

 

 

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

3 opiekunów gratis

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Opinie o ofercie

Krystyna

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2023 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram