Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Jarmark Adwentowy Görlitz / Budziszyn

Görlitz
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Jarmark bożonarodzeniowy - 1 dzień

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

 

Kod oferty:  2310

Cena od 100 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 60 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Görlitz  - miasto na wschodzie Niemiec , położone nad Nysą Łużycką, na granicy z Polską (historyczna część Śląska, obecnie w landzie Saksonia). Można to miasto nazwać urbanistycznym klejnotem, pozwala bowiem na odtworzenie historii architektury od średniowiecza aż do czasu obecnego. Jest europejskim dziedzictwem. Najcenniejszym zabytkiem miasta jest renesansowa replika kaplicy Grobu Pańskiego  w Jerozolimie.

Budziszyn (Bautzen) - miasto baszt. Spacer po starannie odnowionej Starówce z jej zabytkami, basztami, średniowiecznymi uliczkami i zaułkami, bulwarami i knajpkami zapoznaje z ponad 1000-letnią historią miasta.

 

 

Program ramowy:

Wyjazd w godzinach porannych . Przejazd do Görlitz. Spacer po mieście :  XV-wieczny kościół św. Piotra i Pawła z dwoma wysokimi wieżami, Dom Biblijny, Dolny Rynek z budynkiem Wagi, Stary i Nowy Ratusz, Fontanna Neptuna, Rathausapotheke oraz „Łuk Szeptu" - gotycki portal łukowy. Czas wolny na Jarmarku Świątecznym.

 

Przejazd do Budziszyna – Bautzen, spacer po miasteczku :  Ratusz, Katedra Dwóch Wyznań, Wieża Mikołaja ze średniowiecznym cmentarzem, Wieża Macieja, zamek rezydencyjny Ortenburg, Teatr Zamkowy, Bogata Wieża. Czas wolny na Jarmarku Świątecznym. Wyjazd w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Wrocławia w godzinach wieczornych.

 

Wyjazd z Ołomuńca w godzinach wieczornych. Przyjazd do Polski w późnych godzinach wieczornych .

 

 

Świadczenia zawarte w cenie :

  • Transport autokarem
  • Opieka pilota
  • Zestawy audioguide
  • Ubezpieczenie NNW I KL
  • 1 opiekun na 15 płacących uczestników gratis

UWAGA: Cena promocyjna – dotyczy tylko wybranych terminów ( własnego transportu )  , Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektu. Podczas wyjazdów jarmarkowych rezerwacja wstępów jest utrudniona i nie gwarantujemy możliwości wejścia do wybranych obiektów, cena promocyjna dotyczy wyjazdów z WROCŁAWIA i bliskiej okolicy ( inne miejsca na zapytanie )

 

Obligatoryjnie płatne zestawy słuchawkowe + 10 PLN / osobę

 

Cena przy minimum  60 osobach płacących : 100 PLN / osobę

 

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Opinie o ofercie

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2023 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram