Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Huta szkła Julia Piechowice oraz Wodospad Szklarki

Piechowice
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna -  1 dzień

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

Kod oferty:  2209

Cena od 120 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Jednodniowa wycieczka szkolna do Huty Szkła Julia Piechowice oraz Wodospadu Szklarki to wspaniała okazja, aby poznać uroki i tradycje Dolnego Śląska. Odwiedzając Hutę Szkła, będziesz miał okazję zobaczyć jak powstają piękne wyroby ze szkła i nauczyć się kilku szklarskich sztuczek. To idealne miejsce dla pasjonatów rękodzieła i sztuki. Następnie zwiedzisz malowniczy Wodospad Szklarki, który z pewnością zachwyci Cię swoją piękną scenerią i naturalnym pięknem. Wędrując szlakiem, podziwiając piękne krajobrazy i oddech lasów, będziesz miał okazję wypocząć i zrelaksować się z dala od miejskiego zgiełku. To niesamowita okazja, aby spędzić aktywnie i pożytecznie czas z klasą, jednocześnie czerpiąc inspiracje z piękna natury i rękodzieła. Dołącz do naszej wycieczki i poznaj magiczne miejsca Dolnego Śląska!

 

PROGRAM RAMOWY :

Dzień 1: Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Piechowic do Huty szkła Julia. W hucie dowiemy się jaka jest historia szklarstwa na tych terenach i na własne oczy zobaczymy jak wytwarza się przedmioty ze szkła kryształowego. Zwiedzanie huty, sklepu oraz warsztaty z malowania na szkle lub grawerowania ( grupa musi być podzielona na 2 mniejsze )
Przejazd do wodospadu Szklarka – zejście. Czas na zakup pamiątek. Powrót w godzinach wieczornych.

Dodatkowo płatne zależnie od wybranego programu::  warsztaty i zwiedzanie huty Julia, zejście do Wodospadu.

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram