Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Cottbus

Cottbus
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 1 dzień

Cottbus+ Manufaktura czekolady w Hoornow

 

Kod oferty:  2264M

Cena od 145 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy wszystkich uczniów na szybka wycieczke do naszych sasiadów! Cottbus to młode miasto uniwersyteckie i tradycyjny ośrodek kultury parkowej. Do atrakcji  tego miejsca należą miedzy innymi : kameralne zoo oraz  fabryka czekolady , „Confiserie Felicitas” gdzie i mali i duzi przeniosą się w świat fantazji w którym czekolada i uśmiech odgrywa najważniejszą rolę.

Program ramowy : 

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd w kierunku Cottbus. Zwiedzanie Parku Księcia Pücklera w Branitz, pobyt w manufakturze czekolady „Confiserie Felicitas” w Hoornow. W trakcie pobytu film o powstaniu fabryki, gorąca czekolada, degustacja pralin. Następnie krótkie zwiedzanie Starego Miasta Cottbus. W czasie spaceru zapoznanie się z zabytkami Starego Miasta, starymi kamienicami i apteką „Pod Lwem” z 1568 r. Wieżą Menniczą z herbem miasta z datą 1603 oraz kościołem pofranciszkańskim św. Mikołaja. Pobyt na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Cottbus. Podczas Jarmarku magia świąt opanowuje miasto od Wieży Spremberger Turm do zabytkowego rynku
i studni miejskiej. Tradycyjne herrenhuckie gwiazdy sprawiają, że świat wygląda, jakby był zanurzony w romantycznym czerwono-białym morzu gwiazd, nadają świątecznego blasku olbrzymiej choince na rynku i wszystkim małym drzewkom. Fantastyczny widok na świąteczne miasto rozciąga się z diabelskiego młyna. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót na miejsce w godzinach późno wieczornych.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

• Przejazd autokarem klasa LUX, podwyższony standardy
• Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA NNW 15 000 PLN i KL 10000 EUR
• 1 opiekun na 15 płacących os -  gratis
• Opieka pilota

 

Dodatkowo płatne:

Wstęp do manufaktury czekolady z degustacją i pokazem produkcji- 4,50 /os do 18 roku życia  –pakiet II (konieczna rezerwacja terminu)

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2023 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram