Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Brzeg - Opole - Góra Św Anny - Zamek w Mosznej

Opole
Transport Autokarem
Wycieczka szkolna -  2 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

Kod oferty:  2229

Cena od 375 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Jeśli interesujesz się historią i pięknymi krajobrazami, dwudniowa wycieczka szkolna do Brzegu, Opola, Góry Świętej Anny i Zamku w Mosznej jest dla Ciebie idealnym wyborem! Podczas tej wycieczki będziesz miał okazję zobaczyć piękne zabytki, takie jak zamek w Brzegu, opolski rynek czy malownicze krajobrazy Góry Świętej Anny. Będziesz miał również okazję zwiedzić zamek w Mosznej, który słynie z pięknych ogrodów i niezwykłej architektury. To idealna okazja, aby odkryć piękno polskiej historii i kultury oraz spędzić czas wśród wspaniałych krajobrazów. Nie przegap szansy na fascynującą przygodę w gronie swoich szkolnych kolegów!

 

1 DZIEŃ    Brzeg - Opole

Wyjazd w godzinach porannych z miejsca zbiórki, przejazd do Brzegu . Zwiedzanie Rezydencji Piastów Śląskich zwanej śląskim Wawelem. Następnie przejazd w kierunku Muzeum wsi Opolskiej - To miejsce, w którym zatrzymało się i miejsce, i czas. Na terenie muzeum, pod gołym niebem znajdziemy przeszło 40 wiejskich zabytkowych budowli drewnianych, które są urządzone oraz wyposażone w oryginalne sprzęty i narzędzia. Ponadto w wielu budynkach znajdziemy przewodników, którzy nie tylko opowiedzą nam historię domu, ale i przeniosą nas do tamtych lat z zabawnymi historiami. Spacer z przewodnikiem, ok. 1 h. Przejazd w kierunku Opola. Przejdziemy przez Młynówkę, i zajrzymy do Muzeum Piosenki Opolskiej. Odwiedzimy też piękną Starówkę miasta. Przejazd na miejsce zakwaterowania, kolacja, nocleg.

2 DZIEŃ    Pałac w Mosznej  - Góra Św. Anny

Śniadanie. Wyjazd w kierunku atrakcji: Pałac w Mosznej - Najpiękniejszy, wręcz bajkowy pałac Opolszczyzny. Składa się z 99 wież i wieżyczek. Liczy trzy części, w których znajdziemy 365 pomieszczeń. W zamku znajduje się niewielka oranżeria, restauracja i hotel. Piękny park z przeszło 200 letnimi lipami, niedaleko położona stadnina i piękne azalie czynią te miejsce perłą regionu. Możliwość zwiedzania z przewodnikiem za dopłatą. Przejazd w kierunku Góry Św Anny - wzniesienia o wysokości 408 m n.p.m. na którym  znajdują sie :  się bazylika i sanktuarium, z figurką św. Anny Samotrzeciej (XV wiek) z jej relikwiami, oraz klasztor franciszkański . Wyjazd w kierunku domu.

 

Cena  jest orientacyjna , kalkulowana przy min 45 osobach pełnopłatnych.

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2023 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram